کسب و کار

منتورینگ در آکادمی وگا

منتورینگ در آکادمی وگا

منتورینگ میتواند یکی از عوامل موثر برای موفقیت در هر کسب و کاری از جمله صنعت زیبایی باشد به خصوص برای افرادی که به تازگی فعالیت در این زمینه را شروع کردند واهداف بزرگی برای توسعه کسب و کار خود را دارند.

بیوتی منتور فردی است که با تخصص و تجربه بالا در صنعت زیبایی توانایی حل مسائل کسب و کار های نوپا را دارد و میتواند با تکنیک ها و اموزش هایی که دیده به توسعه کسب و کار و رشد فرد در زمینه کاری کمک کند. فعالیت در رشته های زیبایی مستلزم داشتن روحیه رقابتی است چرا که افراد همیشه در این صنعت رقبای بسیاری دارند و چه چیزی میتواند فرایند پیشرفت کاری شما را سرعت ببخشد ؟

 استفاده کردن از تجربیات افرادی با تخصص بالاتر و مهارت های بیشتر که در قالب های گوناگون مشاوره های موردنیاز و راهکار های موثر را به شما ارائه میدهند یعنی همان بیوتی منتور ها.

آکادمی وگا یکی از اولین آکادمی های مربیگری زیبایی در ایران است که علاوه بر آموزش متخصصین به عنوان مربی، خدمات منتورینگ و کوچینگ را دارد تا افراد فعال در حوزه ی زیبایی بتوانند با کاهش ریسک های موجود در رشته های زیبایی فعالیت خود را گسترش دهند .

 

اما چه چیزی باعث تفاوت خدمات منتورینگ و کوچینگ آکادمی وگا با سایر منتور ها و کوچ ها شده است ؟

در آکادمی وگا حرفه ای ترین و با تجربه ترین اساتید که آموزش های مورد نیاز را در این باره دیده اند فعالیت دارند و همکاری این آکادمی با سازمان تربیت مربی و سازمان فنی و حرفه ای کرج باعث جلب اعتماد و اطمینان بیشتر بین اقشار مختلف شده است .

1

اساتید فعال در آکادمی وگا

خانم سحرناز اسعدی بیش از 20 سال سابقه تدریس در حوزه زیبایی و مدیر آکادمی اسعدی

خانم دکتر دلاویز بیش از 30 سال سابقه مشاوره شغلی و استعدادسنجی

خانم مهری احمدی بیش از 10 سال سابقه مشاوره روانشناسی فردی

 

در جلسات منتورینگ آکادمی وگا چه خدماتی را دریافت میکنید ؟

روانشناختی و هدف گذاری

تحلیل و آنالیز کسب و کار

فن بیان و اصول زبان بدن

اصول مذاکره

 تکنیک های جذب مشتری

پداگوژی و روش تدریس

هوش مالی

مدیریت و هوش هیجانی

آموزش جذب نیرو برای سالن های زیبایی

نحوه تدریس عملی و انتقال مفاهیم

مشاوره و حل مسائل تخصصی

 

آکادمی وگا در تلاش است تا با ارائه بهترین خدمات در زمینه بیوتی منتورینگ و مشاوره افراد فعال در حوزه زیبایی به گسترش و توسعه این صنعت و بهبود آن کمک کند و افرادی حرفه ای و متخصص را پرورش دهد و با آموزش اصولی ریسک کسب و کارها را به حداقل برساند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از بیوتی منتورینگ آکادمی وگا با شماره های زیر تماس بگیرید

09125350262

02634453072

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *