آموزش

آموزش کاشت ناخن در کرج

آموزش کاشت ناخن در کرج

آموزش کاشت ناخن یکی از دوره‌های آموزشی در حوزه آرایش‌گری و زیبایی هست که این روزا درآمد خوبی هم داره. از اون‌جایی که خانم‌ها به زیبایی اهمیت زیادی میدن، داشتن ناخن‌های زیبا، یک‌دست، طراحی شده و مرتب هم اهمیت زیادی براشون داره. رسیدگی به ناخن شامل موارد مختلفی هست. ناخن عضو شکننده‌ای هست و به راحتی با انجام کارهای روزمره می‌شکنه. بنابراین این روزا برای جلوگیری از شکستن ناخن‌ها اکثر خانم‌ها از روش کاشت ناخن، پولیش ناخن، کاور و یا لمینت ناخن استفاده می‌کنن. بنابراین اگر به حوزه کاشت ناخن علاقه‌مند هستید، با آموزش کاشت ناخن در کرج می‌تونید به درآمد فوق‌العاده‌ای دست پیدا کنید. اما آموزش کاشت ناخن شامل چه مراحلی هست؟ چه چیزهایی در این دوره یاد می‌گیریم؟ بهترین آموزشگاه کاشت ناخن کجاست؟ قیمت چقدره؟ با ما همراه باشید تا به همه این سوالات پاسخ بدیم.

دوره آموزش کاشت ناخن چطوریه؟

دوره آموزش کاشت ناخن، دوره‌ای هست که شما صفر تا صد کاشت ناخن به روش‌های مختلف رو یاد می‌گیرید. کاشت ناخن در مراحل مختلف و در انواع مختلفی وجود داره. بنابراین اگر به دنبال آموزش هستید، باید به آکادمی و آموزشگاهی مراجعه کنید که صفر تا صد کاشت رو بهتون آموزش بده و شما رو با همه روش‌های کاشت آشنا کنه. چرا که خانم‌ها سلیقه مختلفی دارن و طبق سلیقه، درخواست‌های متنوعی از شما به عنوان یک ناخن‌کار دارن. مثلا یک نفر گزینه کاشت ناخن با فرمر رو انتخاب میکنه اما یک نفر کاشت ناخن با تیپ رو ترجیح میده. حالا در ادامه در مورد این مسائل به طور کامل توضیح میدیم تا با دوره آموزش کاشت ناخن به طور جامع آشنا بشید.

آموزش انواع روش‌های کاشت ناخن در کرج

کاشت ناخن شامل روش‌های مختلفی میشه. در واقع ناخن‌کارهای حرفه‌ای این کار رو به روش‌های مختلفی انجام میدن. توی این بخش به 6 روش کلی کاشت ناخن در زمان آموزش اشاره می‌کنیم:

آموزش کاشت ناخن با مواد پودری

در آموزش کاشت ناخن با مواد پودری، از پودر اکرلیک و لیکویید استفاده میشه. توی این روش موادگذاری یا به اصطلاح پودرگذاری به همراه لیکویید به طور کامل در سطح ناخن به شما آموزش داده میشه. این روش، به دلیل استحکام و مقاومت بالایی که به ناخن‌ها می‌بخشه، از محبوبیت بالایی برخورداره و بهتره حتما آموزش ببینید.

آموزش کاشت ناخن با مواد ژله‌ای

در آموزش کاشت ناخن ژله‌ای ، از سه لایه ژل بیلدینگ، فینیشینگ و تاپ شاین استفاده میشه. در نهایت با ایجاد چنین لایه ای، ساختاری محکم و شیشه‌ای روی ناخن ایجاد میشه و در نهایت ماده کلینز روی سطح کار زده میشه.

آموزش کاشت ناخن قالبی

این روش، در واقع کاشت موقت نامیده میشه. آموزش کاشت ناخن قالبی نسبت به روش‌های دیگه ساده‌تره و سریع‌تر یاد می‌گیرید. اما کاشت ناخن به این روش ماندگاری زیادی نداره و به همین دلیل طرف‌دار کمتری داره.

آموزش کاشت ناخن با فرمر

در روش کاشت ناخن با فرمر، به جای تیپ‌گذاری روی سطح ناخن، از کاغذهای خاصی استفاده میشه و مواد روی این کاغذها قرار می‌گیره. در نهایت فرم دلخواه به ناخن فرد داده میشه. این روش در مقایسه با روش تیپ‌گذاری دشواری بیشتری داره. اما نگران نباشید در آموزش کاشت ناخن در کرج این روش به طور کامل آموزش داده میشه.

آموزش پولیش یا ژل پولیش ناخن

در بعضی مواقع، فرد ناخن‌های خوب و مناسبی داره و علاقه‌ای به کاشت ناخن یا تیپ‌گذاری نداره. بنابراین روش پولیش یا ژل پولیش ناخن رو انتخاب میکنه. در آموزش پولیش یا ژل پولیش ناخن، معمولا موادی روی دست گذاشته نمیشه بلکه مانیکور انجام شده و بعد از آماده‌سازی بستر، لاک ژل و تاپ کات روی ناخن قرار می‌گیره.

آموزش کاور یا لمینت ناخن

روشی دیگه هم وجود داره که فرد قد ناخن‌های مناسبی داره. بنابراین نیازی به فرمر و یا تیپ‌گذاری نیست. روی ناخن‌های خود فرد بعد از آماده‌سازی بستر ناخن، موادگذاری به منظور ایجاد استحکام و تقویت ناخن صورت می‌گیره. این روش رو در آموزش کاور یا لمینت ناخن به طور کامل دریافت می‌کنید.

مراحل آموزش کاشت ناخن در کرج

کاشت ناخن نیاز در مراحل منظمی داره تا یک کاشت موفق و باکیفیت داشته باشید. توی این بخش بهتون مراحل آموزش کاشت ناخن در کرج رو توضیح میدیم تا بدونید در این دوره آموزشی چه چیزهایی رو قراره یاد بگیرید:

آموزش کاشت ناخن با مواد پودری

آماده‌سازی پودر کاشت

در مرحله آماده‌سازی پودر کاشت، لازمه پودر موردنظر رو در ظرف مناسبی بریزید. همچنین تست حساسیت روی ناخن انجام بدید تا فرد دچار حساسیت نشه. توی این مرحله معمولا برای جلوگیری از عفونت از ضدقارچ استفاده میشه.

آموزش کاشت ناخن با مواد ژله‌ای

زیرسازی

دومین مرحله کاشت ناخن زیرسازی هست. توی این مرحله ناخن‌ها کوتاه، تمیز و مرتب میشه. این کار با استفاده از سوهان‌های دستی و برقی انجام میشه. ناخن مانیکور شده و سطح ناخن از هر نوع کوتیکول‌های اضافی و چربی پاک‌سازی میشه.

آموزش کاشت ناخن با مواد ژله‌ای

استفاده از پرایمر و ضدقارچ

بعد از سوهان‌کشی، از ماده‌ای به اسم پرایمر برای چسباندن ناخن‌های مصنوعی و ضدقارچ برای جلوگیری از ایجاد عفونت‌های قارچی استفاده میشه. بعد از این مرحله تیپ‌های مخصوص با توجه به ابعاد و صدف ناخن و با چسب مخصوص به ناخن‌ها در بخش موردنظر چسبانده میشه.

آموزش کاشت ناخن

تهیه پودر و مواد لازم

پودر ناخن به همراه لیکوئید آماده میشه. مخلوطی از این دو مواد با مقدار غلظت خاصی روی ناخن قرار می‌گیره. در واقع مهم‌ترین بخش برای کاشت ناخن خوب و زیبا، این مرحله‌ست که یکمی هم دشواره.

a1

سوهان‌کشی و کاشت ناخن

بعد از تمام مراحلی که گفته شد وقتی موادگذاری کامل شد، سوهان‌کشی نهایی با سوهان برقی و دستی انجام می‌گیره. تمام نقص‌های موادگذاری در این مرحله رفع شده و فرم نهایی ناخن به همراه مانیکور نهایی انجام می‌گیره.

اموزش کاشت ناخن چقدر زمان میبرد؟

زمان آموزش کاشت ناخن از فردی به فرد دیگر متفاوت است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. عواملی مانند تجربه قبلی در زمینه کاشت ناخن، استعداد طبیعی، مدت زمان و تمرکز برای آموزش، کیفیت آموزشگاه و میزان و نحوه آموزش و همچنین زمانی که برای تمرین و تمرکز بر روی تمرین اختصاص می‌دهید. به طور کلی، یادگیری کاشت ناخن معمولاً از چند هفته تا چند ماه طول می کشد. البته ادامه تمرین روزانه برای بهبود و تسلط بر این هنر مهم است.

آموزش طراحی ناخن در کرج

بعد از تکمیل کاشت ناخن، نوبت به لاک زدن و طراحی ناخن میرسه. بنابراین آموزش طراحی ناخن در کرج، یک مرحله جداست. توی این مرحله با توجه به طرح و رنگ دلخواه مشتری، باید طرح مورد نظر رو روی ناخن پیاده‌سازی کنید و از اون‌جایی که کاری ظریف هست، لازمه آموزش لازم رو دریافت کنید.

درآمد کاشت ناخن

شاید مهم‌ترین سوالی که قبل از آموزش کاشت ناخن براتون پیش بیاد این باشه که درآمد کاشت ناخن چقدره؟ قبل از هر چیزی باید بگیم که کاشت ناخن مثل هر حرفه دیگه‌ای علاقه زیادی میخواد. بنابراین بهتره از داشتن علاقه کافی مطمئن بشید. با توجه به استقبال خانم‌ها از کاشت ناخن، باید بهتون بگیم که این شغل درآمد زیادی داره. اگر از آموزشگاه معتبری این آموزش رو دریافت کرده و به یک فرد حرفه‌ای تبدیل بشید، می‌تونید درآمد عالی از این شغل داشته باشید.

هزینه مدرک فنی حرفه ای کاشت ناخن

هزینه مدرک فنی حرفه ای کاشت ناخن در ایران به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله:

 • سطح دوره: دوره های آموزش کاشت ناخن در ایران در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می شود. هزینه دوره های مقدماتی معمولا کمتر از دوره های پیشرفته است.
 • نوع آموزش: آموزش کاشت ناخن به صورت حضوری یا مجازی برگزار می شود. هزینه آموزش حضوری معمولا بیشتر از آموزش مجازی است.
 • شهر محل برگزاری دوره: هزینه دوره های آموزشی کاشت ناخن در شهرهای بزرگ معمولا بیشتر از شهرهای کوچک است.

قیمت آموزش کاشت ناخن در کرج چقدره؟

قیمت آموزش کاشت ناخن به میزان تخصص مدرس، نوع آموزشگاه، مدرک مورد نظر، نکاتی که آموزش میدن و… بستگی داره. هر چقدر این دوره مفیدتر و جامع‌تر باشه، هزینه بالاتری دریافت میشه. به طور کلی آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی و حرفه‌ای معتبر، قیمت بالاتری داره. بنابراین قبل از شرکت در این کلاس‌ها باید به تمام این مسائل توجه کنید و حتما تحقیقات لازم رو داشته باشید.

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی

آموزش کاشت ناخن با مدرک بین المللی به شما این امکان را می دهد که به عنوان متخصص کاشت ناخن در سراسر جهان کار کنید. این گواهی مهارت و دانش شما را در زمینه کاشت ناخن نشان می دهد و می تواند به شما در دستیابی به فرصت های شغلی بیشتر کمک کند.

دوره های آموزشی کاشت ناخن با مدرک بین المللی معمولاً شامل موضوعات زیر است:

 • آشنایی با آناتومی و فیزیولوژی ناخن
 • اصول بهداشت و ایمنی در کاشت ناخن
 • انواع روش های کاشت ناخن
 • مواد و تجهیزات مورد نیاز برای کاشت ناخن
 • تکنیک های کاشت ناخن
 • طراحی و تزیین ناخن

در پایان دوره از شرکت کنندگان آزمون گرفته می شود و در صورت قبولی گواهینامه بین المللی کاشت ناخن دریافت می کنند.

گواهی های بین المللی کاشت ناخن توسط سازمان های مختلف صادر می شود. برخی از معتبرترین سازمان هایی که گواهینامه بین المللی کاشت ناخن صادر می کنند عبارتند از:

 • سازمان ITEC
 • سازمان NAILPRO
 • سازمان سیدسکو

برای انتخاب دوره آموزشی کاشت ناخن با مدرک بین المللی باید به موارد زیر توجه کنید:

 • اعتبار سازمان صادرکننده سند
 • تاریخ البته مدرسان دوره
 • امکانات و تجهیزات آموزشی
 • شهریه دوره

با در نظر گرفتن این نکات می توانید دوره آموزشی کاشت ناخن را با مدرک معتبر بین المللی انتخاب کنید و مهارت های لازم را برای تبدیل شدن به یک متخصص کاشت ناخن کسب کنید.

بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در گوهردشت کرج

آکادمی اسعدی، به عنوان بهترین مرکز آموزش کاشت ناخن در گوهردشت کرج، از صفر تا صد کاشت و طراحی ناخن رو به طور جامع آموزش میده. ما در این آکادمی با برخورداری از اساتید متخصص و حرفه ای، ارائه دوره‌های عملی و تئوری، آموزش مطابق با متدهای روز و… به شما این اطمینان رو میدیم که با شرکت در این دوره‌ها به یک ناخن‌کار حرفه‌ای تبدیل بشید. همچنین اصلی‌ترین مسئله در خصوص شرکت در این دوره ها، دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای و بین‌المللی هست که باعث میشه خیلی سریع بتونید در مراکز معتبر جذب و استخدام بشید و یا به راحتی سالن خودتون رو تاسیس کنید. برای ثبت نام و شرکت در کلاس‌ها و همچنین کسب اطلاعات بیشتر، با شماره‌های درج شده در سایت در ارتباط باشید.

اموزش کاشت ناخن در مهرشهر کرج

اگر می خواهید کاشت ناخن را در مهرشهر کرج یاد بگیرید، پیشنهاد می کنم ابتدا با سابقه و تجربه مربیان و قیمت ها در مراکز آموزش زیبایی و آرایشی در منطقه مهرشهر آشنا شوید. برای اطلاع از قیمت ها  همچنین نظرات و تجربیات دیگران را در مورد آموزشگاه زیبایی بخوانید تا قبل از ثبت نام در کلاس ها آگاهانه تصمیم بگیرید

با شرکت در کلاس‌های آموزش کاشت ناخن در آکادمی اسعدی، اول از همه آموزش اصولی و بر اساس جدیدترین متدهای روز رو دریافت می‌کنید و در واقع صفر تا صد کاشت ناخن رو آموزش می‌بینید. همچنین ما در این کلاس‌ها با برگزاری دوره‌های تئوری و عملی شما رو به یک ناخن‌کار حرفه‌ای تبدیل می‌کنیم. از مزایای دیگه شرکت در این دوره‌ها می‌تونیم به پشتیبانی آنلاین، ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای و قیمت مناسب اشاره کنیم.

بله. تمام دوره‌هایی که لازم دارید در آموزش کاشت ناخن دریافت می‌کنید. در این کلاس‌ها کاشت ناخن، مانیکور ناخن، پولیش، کاور و لمنیت و همچنین طراحی ناخن به طور کامل به شما آموزش داده میشه.

بله همون‌طور که گفتیم بعد از طی کردن دوره‌ها و دریافت آموزش‌های لازم مدرک فنی حرفه‌ای و بین‌المللی دریافت می‌کنید. با دریافت مدرک، به راحتی می‌تونید بعد از طی کردن این دوره‌ها در مراکز و سالن‌های معتبر استخدام بشید.

2 دیدگاه در “آموزش کاشت ناخن در کرج

 1. مریم گفت:

  هزینه آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه اسعدی چقدره؟

  1. نویسنده گفت:

   برای اطلاع از قیمت های دوره کاشت ناخن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *