آموزش

آموزش پدیکور در کرج

آموزش پدیکور در کرج

آموزش پدیکور در کرج، شامل تکنیک‌ها و مهارت‌هایی هست که به منظور زیبایی پاها و حفظ سلامت این عضو حیاتی به مشتری ارائه داده میشه. در هر صورت همه ما می‌دونیم که پای انسان به عنوان قلب دوم شناخته میشه. بنابراین زیبایی، نرمی و بهبود جریان خون در این بخش از اهمیت زیادی برخوردار هست. پدیکور به مراحل و تکینیک‌هایی گفته میشه که در راستای حفظ سلامت و زیبایی پا انجام می‌گیره. پدیکور در واقع یک روش درمانی و بهداشتی فوق‌العاده برای رفع خستگی پای شماست. این روش از طریق قرار دادن پا در آب ولرم، ماساژ دادن، استفاده از سنگ و مواد مخصوص و… صورت می‌گیره. سوالی که ذهن شما رو الان به خودش درگیر کرده این است که یادگیری پدیکور رو در کدام آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج یاد بگیرم که زودتر وارد بازار کار بشم. لازمه بدونید در آموزش پدیکور در کرج، انواع ماساژها و تکنیک‌های بکارگیری از مواد مخصوص رو دریافت می‌کنید. برای آشنایی بیشتر با ابزارها، هزینه‌ها، دوره‌های آموزشی و در نهایت مراحل پدیکور در کرج با ما همراه باشید.

آموزش پدیکور در کرج

آموزش پدیکور حرفه‌ای در کرج

شاید با خودتون بگید که آموزش پدیکور به تنهایی درآمد زیادی نداره. اما لازمه بدونید این روزا مردم با آگاهی بیشتری به مراکز زیبایی مراجعه می‌کنن. پدیکور امروزه یک روش درمانی و بهداشتی فوق‌العاده برای رفع بسیاری از دردهای پا و همچنین رفع ترک‌های پا هست. بنابراین آموزش پدیکور حرفه‌ای در کرج، می‌تونه در کنار مانیکور یا کاشت ناخن، منبع درآمد عالی برای شما ایجاد کنه.

آموزش استفاده از ابزارهای پدیکور در کرج

اولین و مهم‌ترین مسئله‌ای که در آموزش پدیکور در کرج باید دریافت کنید، آشنایی با ابزارها و روش استفاده از اون‌هاست. به طور کلی در پدیکور پا از ابزارهای مختلفی استفاده میشه. برای آشنایی بیشتر با آموزش استفاده از ابزارهای پدیکور در کرج، در ادامه این لوازم به همراه کاربرد هر کدوم رو توضیح دادیم:

 • سنگ پا

همه ما با سنگ پا آشنا هستیم چرا که یک ابزار قدیمی و سنتی بین مردمه. از گذشته تاکنون از سنگ پا برای رفع ترک‌های کف پا و لایه‌برداری استفاده می‌شد. در پدیکور هم همین نقش رو ایفا میکنه. این ابزار با از بین بردن و خراشیدن پوست‌های مرده در کف پا به ویژه در بخش پاشنه، طراوت و نرمی رو به پای فرد هدیه میده. در انجام پدیکور با استفاده از سنگ پا می‌تونید کف پای مشتری رو صاف و یکدست کنید.

 • بافر پا

بافر یا برس پا، دومین ابزار مهم و کاربری در پدیکور هست. این ابزار برای رفع سلول‌های مرده در بخش پا مورد استفاده قرار می‌گیره. در واقع زمانی که پینه و ترک‌های پا با استفاده از سنگ پا از بین نره، این ابزار به کمک شما میاد. بافر با سطحی زبر شبیه به سوهان عمل کرده و سلول‌های مرده پوست رو از بین می‌بره. مراقب باشید بعد از دریافت آموزش پدیکور در کرج و در زمان خرید ابزار، به کیفیت بافر توجه کنید.

 • سوهان ناخن

سوهان ناخن، مهم‌ترین ابزار برای پدیکور یا مانیکور ناخن‌ها به ویژه در زمان کاشت ناخن هست. البته افراد به طور روزمره هم از این ابزار برای اصلاح فرم ناخن‌ها استفاده می‌کنن. برای انجام خدمات پدیکور بهتره از سوهان ناخن کریستالی استفاده کنید.

 • بافر ناخن

علاوه بر بافر پا، از بافر ناخن هم استفاده کنید. بافر ناخن ابزاری کوچیک و یکدست هست که معمولا بعد از پایان پدیکور در زمان لاک زدن، روی ناخن‌ها کشیده میشه تا سطحی یکدست و درخشان به وجود بیاد. از اون‌جایی که روش استفاده از بافر مهم بوده و در صورت استفاده نادرست ممکنه سطح ناخن آسیب ببینه، بنابراین در زمان آموزش پدیکور از طرز استفاده صحیح از بافر مطلع خواهید شد.

 • ناخن‌گیر

از جمله ابزارهای ابتدایی و مهم در پدیکور ناخن‌های پا، ناخن‌گیر هست. همون‌طور که می‌دونید از این ابزار برای کوتاه و مرتب کردن ناخن‌ها استفاده میشه.

 • قیچی ناخن

در زمان ارائه خدمات پدیکور، می‌تونید از قیچی ناخن به جای ناخن‌گیر استفاده کنید. قیچی ناخن موجب فشرده شدن و خم شدن ناخن‌ها نشده و بعضی افراد تسلط بیشتری بر قیچی دارن.

 • نیپر ناخن

نیپر، ابزاری مهم و کاربردی در پدیکور و مانیکور ناخن‌ها به ویژه قبل از کاشت ناخنه. این ابزار برای برداشت کوتیکول‌ها استفاده میشه. استفاده از نیپر نیاز به آموزش و تسلط کافی داره. چرا که در صورت استفاده ناصحیح از این ابزار، ممکنه پوست‌های اطراف ناخن مشتری زخمی بشه. قبل از استفاده از نیپر، با استفاده از ابزار عقب‌زن پوست به جهت عقب متمایل میشه.

 • روغن کوتیکول

روغن کوتیکول معمولا برای زیبایی اطراف ناخن، جلوگیری از خشکی، جلوگیری از زخم شدن و رشد باکتری‌ها در پایان کار در اطراف ناخن‌ها زده میشه. این روغن نرمی خاصی رو به پوست مشتری هدیه میده.

 • پوشر ناخن

پوشر یا عقب‌زن ناخن، برای عقب زدن کوتیکول‌های ناخن استفاده میشه. این محصول در دو نوع استیل و چوبی وجود داره. قبل از شرکت در کلاس‌های آموزش پدیکور در کرج، در بین ابزار‌های نام‌برده این ابزار رو تهیه کنید.

 • موچین

برای طراحی ناخن و افزودن نگین‌های کوچیک، از موچین استفاده میشه.

 • پد لاانگشتی

برای ایجاد فاصله و جدا کردن انگشت‌های پا از هم، از پد انگشتی استفاده میشه. این پد کار شما رو به عنوان پدیکور‌کار راحت‌تر میکنه.

 • تقویت‌کننده ناخن

تقویت‌کننده ناخن، شبیه به لاک بوده و کاملا بی‌رنگ هست. این تقویت‌کننده معمولا در پایان پدیکور برای تغذیه‌رسانی و جلوگیری از آسیب و شکستن به ناخن‌های مشتری زده میشه.

 • دستگاه استریلیزاسیون اتوکلاو

این دستگاه برای ضدعفونی کردن ابزارهای پدیکور مورد استفاده قرار می‌گیره. به طور کلی برای مشتری‌های متعدد از ابزارهای یکسانی استفاده می‌کنید. برای جلوگیری از ایجاد عفونت و ضدعفونی کردن ابزارها حتما به این دستگاه رو تهیه کنید.
از ابزارهای دیگه پدیکور می‌تونیم به کاسه پدیکور، پد یا پنبه پاک کردن لاک، ژل پوشانند لاک برای محافظت از لاک ناخن و کرم یا لوسیون، سنگ‌های مخصوص، روغن‌های مخصوص و… اشاره کنیم.

آموزش مراحل مختلف پدیکور

برای اینکه به یک پدیکور‌کار حرفه‌ای تبدیل بشید، بعد از مراجعه به یک مرکز آموزشی معتبر، لازمه مراحل مختلف پدیکور و نحوه استفاده صحیح از ابزارها رو بدونید. علاوه بر این دریافت آموزش‌های لازم در خصوص ماساژهای پا و کف پا، در این دوره‌ها الزامیه. در ادامه شما رو با آموزش مرحله به مرحله پدیکور آشنا می‌کنیم:

در اولین قدم لازمه هر نوع لاک و آلودگی رو از سطح پاک پاک‌سازی کنید. با استفاده از ناخن‌گیر یا قیچی مخصوص، ناخن‌های پای مشتری رو مرتب کنید. در نهایت با کمک سوهان‌های مخصوص، ناخن رو صاف و یکدست کنید.

وان یا کاسه مخصوص رو با آب ولرم پر کنید. در این بخش با توجه به آموزش‌هایی که در دوره پدیکور دریافت کردید، باید بر اساس نیاز پوست پای مشتری، از روغن، نمک‌های مخصوص، کوکتل‌های مخصوص و… در آب استفاده کنید.

در مرحله بعدی از اسکراب‌های مخصوص استفاده کنید. اسکراب رو روی بخش کف پا، سطح پا، ساق پا بزنید و با ماساژ‌های مخصوص این بخش‌ها رو ماساژ بدید.

سوهان و سنگ پا رو بردارید و به آرامی بر کف پای فرد بکشید تا سلول‌های مرده و پوسته‌های کف پا از بین بره.

در نهایت پاها آبکشی شده و با لوسیون مخصوص ماساژهای موردنیاز رو اعمال کنید. ( در دوره‌های آموزشی ماساژها به طور کامل آموزش داده میشه )

در مرحله بعدی لازمه با استفاده از پوشر کوتیکول‌ها رو عقب زده و توسط نیپر کوتیکول‌های اضافی رو بگیرید. سطح ناخن رو با استفاده از بافر براق و یکدست کنید. در نهایت می‌تونید از لاک موردنظر مشتری استفاده کنید.

آموزش انواع مختلف پدیکور در کرج

در مطالب فوق مرحله به مرحله پدیکور رو به شما توضیح دادیم. لازمه بدونید پدیکور به روش‌های مختلفی انجام میشه که در ادامه این روش‌ها رو براتون توضیح دادیم:

پدیکور با موم پارافین

در روش پدیکور با موم پارافین، موم‌های مخصوص حرارت دیده و بر روی سطح پوست و ناخن قرار می‌گیرن. این کار برای رطوبت‌رسانی و ایجاد نرمی و لطافت در پوست پا استفاده میشه. برای مشتری‌هایی با پوست زبر و خشکی بیش از حد از این روش استفاده کنید.

پدیکور فرانسوی

در آموزش پدیکور فرانسوی در کرج، گوشت‌های اضافی اطراف ناخن با ابزارهای مخصوص گرفته شده و لاک مناسب بر سطح ناخن زده میشه. این روش برای استحکام‌سازی ناخن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیره.

پدیکور با موم پارافین

در روش پدیکور با موم پارافین، موم‌های مخصوص حرارت دیده و بر روی سطح پوست و ناخن قرار می‌گیرن. این کار برای رطوبت‌رسانی و ایجاد نرمی و لطافت در پوست پا استفاده میشه. برای مشتری‌هایی با پوست زبر و خشکی بیش از حد از این روش استفاده کنید.

پدیکور فرانسوی

در آموزش پدیکور فرانسوی در کرج، گوشت‌های اضافی اطراف ناخن با ابزارهای مخصوص گرفته شده و لاک مناسب بر سطح ناخن زده میشه. این روش برای استحکام‌سازی ناخن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیره.

پدیکور با ژل

در روش پدیکور با ژل بعد از مرتب کردن ناخن‌ها از ژل ناخن استفاده میشه. این روش همون کاشت ناخن با لاک ژل هست.

پدیکور کوکتل

کوکتل ها، با قرار گرفتن در آب، بوی مطبوعی ایجاد می‌کنن. هدف از استفاده از کوکتل در پدیکور، نرم و ملایم شدن پوست، کوچک کردن منافذ، جلوگیری از خشک شدن پا، آبرسانی قوی، ضدالتهاب، سم‌زدایی و ضدعفونی و… هست.

پدیکور با ژل

در روش پدیکور با ژل بعد از مرتب کردن ناخن‌ها از ژل ناخن استفاده میشه. این روش همون کاشت ناخن با لاک ژل هست.

پدیکور کوکتل

کوکتل ها، با قرار گرفتن در آب، بوی مطبوعی ایجاد می‌کنن. هدف از استفاده از کوکتل در پدیکور، نرم و ملایم شدن پوست، کوچک کردن منافذ، جلوگیری از خشک شدن پا، آبرسانی قوی، ضدالتهاب، سم‌زدایی و ضدعفونی و… هست.

قیمت پدیکور در کرج با کوکتل

قیمت پدیکور در کرج با کوکتل به دلیل وجود متغیرهای مختلف معمولا از کوکتل به کوکتل دیگر متفاوت است. هزینه پدیکور به دلیل عواملی مانند مکان سالن زیبایی، محدودیت های زمانی، انواع خدمات ارائه شده و موارد دیگر می تواند متفاوت باشد. توصیه می شود با مراجعه به سالن های زیبایی محلی یا با استفاده از منابع آنلاین، اطلاعات را به روز کنید

هزینه آموزش پدیکور در کرج

هزینه آموزش پدیکور در کرج، در آموزشگاه‌های زیبایی در کرج  متفاوته. بنابراین برای تخمین دقیق قیمت آموزش پدیکور در کرج، فاکتورهایی از جمله مرکز آموزشی، سرفصل‌های دوره، تخصص اساتید، ارائه مدرک، معتبر بودن دوره و… تاثیرگذار هست. برای استعلام دقیق هزینه آموزش پدیکور در کرج با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

آموزش پدیکور حرفه‌ای در کرج

درآمد پدیکوریست در کرج چقدر است؟

درآمد پدیکور به عوامل مختلفی از جمله محل دفتر یا سالن، تجربه کاری، تخصص و مهارت های فرد، دسترسی به مشتریان و رقابت در بازار بستگی دارد. علاوه بر این، قوانین و شرایط محلی و همچنین قراردادهای همکاری نیز مؤثر هستند. بنابراین برای اطلاع از میانگین درآمد یک متخصص پدیکور در منطقه ای مانند کرج می توان به انجمن ها و سازمان های تخصصی مربوطه مراجعه کرد و یا از پیشنهادات و تجربیات دیگران استفاده کرد.

بهترین مرکز آموزش پدیکور در کرج

دوره آموزش پدیکور در کرج، در حال حاضر در مراکز آموزشی مختلفی ارائه میشه. اگر به این حوزه علاقه‌مند هستید و قصد دارید به صورت تخصصی پدیکور و مانیکور و آموزش ببنید، مراجعه به یک آموزشگاه معتبر رو فراموش نکنید. با مراجعه به یک آموزشگاه معتبر و دریافت دوره جامع آموزش پدیکور در کرج، صفر تا صد دانش و تخصصی که باید بدست بیارید رو دریافت خواهید کرد.
آکادمی اسعدی به عنوان بهترین مرکز آموزش پدیکور در کرج، در این زمینه در کنار شما خواهد بود. ما در آکادمی اسعدی با برخورداری از اساتید مجرب و برجسته، آموزش طبق متدهای روز دنیا، ارائه کلاس‌های عملی و تئوری و… از شما یک متخصص خواهیم ساخت. بهره‌مندی از اساتید مجرب، آموزش انواع مراحل و روش‌های پدیکور، قیمت مناسب، بازدهی بالای کلاس‌ها و در نهایت ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای در این حوزه، از جمله مزایای اصلی ثبت نام و شرکت در کلاس‌های آموزش پدیکور در کرج در آکادمی اسعدی هست. باری دریافت اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

2 دیدگاه در “آموزش پدیکور در کرج

 1. سحر گفت:

  قیمت آموزش پدیکور در آکادمی اسعدی چقدر است؟

 2. مریم گفت:

  قیمت آموزش پدیکور چقدر است؟ چقدر زمان می برد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *