بلاگ

آموزش به زنان کم درآمد جامعه، اولویت آکادمی اسعدی

آموزش به زنان کم درآمد جامعه

مصاحبه سرکار خانم سحرناز اسعدی با روزنامه جام جم استان البرز

سحرناز اسعدی، مدیر موسسه آکادمی زیبایی اسعدی مدت ۲۰ سال است که در تمامی زمینه های زیبایی سابقه تدریس دارد. این مجموعه تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت داشته و افتخار این را دارد که به تمام بانوان و دختران جوان ایرانی فعالیتهای هنری بیاموزد تا به عنوان فردی مستقل و درآمدزا برای زندگیشان مفید فایده باشند. ایشان به دلیل تحصیلات دانشگاهی کارشناسی میکروبیولوژی در زمینه ارتقاء بهداشت در سالن های زیبایی نکات آموزشی فراوانی را به هنرجویان خود منتقل کرده‌ است. زیرا عقیده دارد رعایت بهداشت، کلیدی ترین نکته سالن های زیبایی است و زیبایی که همراه با رعایت بهداشت نباشد زیبنده هیچ بانویی نیست. اولویت این بانوی اخلاق مدار، آموزش به زنان کم درآمد جامعه است، به همین علت با سازمان کمیته امداد شهرستان کرج وارد مذاکره شده و حدود دوازده سال با آنها همکاری داشته‌ و زمانی را برای آموزش زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست که تحت پوشش این ارگان بودند گذاشته است. سپس با همکاری ارگان کمیته امداد قدم هایی را برای مستقل شدن این زنان و درآمد زایی آنها برداشته و بسیار موفق عمل کرده است. روزنامه جام جم البرز در همین زمینه با سحرناز اسعدی، مدیر خلاق، دلسوز و توانمند موسسه آکادمی زیبایی اسعدی گفتگویی انجام داده است که در ادامه خواهید خواند:

 

در خصوص سوابق تخصصی و شاخصه های ویژه آکادمی زیبایی سحرناز اسعدی توضیح دهید.

در طی این ۲۰ سال دوره های بسیار زیادی در ایران و خارج از ایران جهت ارتقاء سطح و دانش مهارت خود طی کردم و تمامی آموخته ها و دانش خود را با کمال رضایت و میل در اختیار هنرجویان خود گذاشتم که ماحصل آن زنانی هستند که در جامعه با قدرت و آبرو مشغول به دست آوردن رزق و روزی خود هستند، اغلب اداره‌کننده خانواده و فرزندان خود هستند. این افراد هنوز هم با آکادمی در ارتباط بوده و پشتیبانی‌های لازم را از سمت ما دارند. با شرکت های تولیدی آرایشی بسیار زیادی همکاری داشته و همایش های آموزشی زیادی در سراسر کشور و در شهرهای مختلف برگزار کردیم و به لطف و یاری خداوند هر ساله میزان قبولی و رضایت هنرجویانم به قدری بوده که من و تیم آموزشی را مصمم تر و قوی تر از قبل برای پیشبرد اهدافمان کرده است.

 

بانوانی که در موسسه شما آموزش دیده اند در حال حاضر چه فعالیت هایی انجام می دهند؟

اکثر افراد دوره دیده و مدرک گرفته از آکادمی ما یا دارای سالن های بسیار مطرح شهر بوده و یا در این سالن ها مشغول به کار هستند و موفقیت این افراد در جامعه به ما انگیزه بیشتری داده تا در این زمینه قوی تر پا در عرصه بگذاریم‌. نسل نوجوان ما سرمایه های ملی و ارزشی جامعه فعلی ما هستند که با شناخت دقیق روحیات آنها و با در نظر گرفتن این که این رده سنی به زیبایی گرایش بیشتری دارد میتوان روی استعدادهای درونی آنها سرمایه گذاری بیشتری کرده تا به توانمندی گسترده‌ای برسند. چون صنعت زیبایی در تمامی کشورهای دنیا جزو برترین و قوی ترین صنعت بعد از صنعت مادر محسوب می‌شود که می‌توان ارزآوری بسیار زیادی برای کشور در جهت گردشگری علمی زیبایی و هم ترویج فرهنگ و مد در سایر کشورها به خصوص کشورهای همسایه داشت. متاسفانه این صنعت مورد بی‌مهری زیادی قرار گرفته اگر مسئولین جدی‌تر به این موضوع بنگرند، موثرترین راه اشاعه فرهنگ و ترویج مد در کشور و همسایگان به خصوص کشورهای اسلامی هم این صنعت است. به همه خانواده هایی که دختران نوجوان دارند توصیه می کنم حتماً یادگیری مهارت هایی را که منجر به درآمد می شود در کنار تحصیل دختران خود در اولویت بگذارند.

راه های ارتباطی با آکادمی زیبایی سحرناز اسعدی

نشانی: کرج- سه راه گوهردشت -ضلع شمال شرقی پل- برج گوهر- طبقه دوم- واحد ۴

شماره های تماس:

۳۴۴۵۳۰۷۲

۰۹۱۲۵۳۵۰۲۶۲

اینستاگرام:

SAHARNAZ .ASAADI

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *